четвер, 21 лютого 2019 21:33

"Динамо" - "Олімпіакос" 1:0, кияни вийшли в 1/8 Ліги Європи

1/16 Ліги Європи, "Динамо" - "Олімпіакос", текстова онлайн трнасляція

За лічені хвилини розпочнеться матч 1/16 Ліги Європи "Динамо" - "Олімпіакос". Перша гра 1/16 фіналу Ліги Європи завершилась внічию 2:2, що дає киянам перевагу виїзного гола.

В перерві між матчами з "Динамо" грецька команда здобула впенвнену перемогу у внутрішньому чемпіонаті розгромивши "АЕК"(4:1).

"Киянам" для виходу в 1/8 достатньо нічиєї за рахунками 0:0 або 1:1 (нічия з рахунком 2:2 переведе гру в овертайми), або просто перемогти "греків" з будь-яким рахунком.

В порівнянні з матчем тижневої давності Олександр Хацкевич не зробив жодної заміни. У "греків" відбулось дві зміни замість Вуковіча в центра захисту зіграє Торосідіс, а замість Камара в опорній зоні зіграє Бухалакіс.

Обслуговувати матч буде фартовий для українських команд арбітр. За суддівства Кружляка наші команди здобули чотири перемоги та одного разу зіграли в нічию.

Головний арбітр: Іван Кружляк

Асистенти арбітра: Томаш Сомолані, Браніслав Ганцко.

Додаткові асистенти арбітра: Петер Кральович, Філіп Глова (вся бригада - Словаччина).

Четвертий арбітр: Ян Позор.

Стартові склади команд:

Динамо: Бойко – Кенджора, Бурда, Шабанов, Миколенко – Буяльський, Шепелєв – Циганков (к), Шапаренко, Вербіч – Соль

Запасні: Бущан, Сидорчук, Сідклей, Гармаш, Русин, Смирний, Алібеков

Олімпіакос: Са – Торосідіс, Сіссе, Мерія, Цімікас – Бухалакіс, Гільєрме – Поденсе, Фортуніс (к), Діаш – Хассан

Запасні: Лодигін, Натхо, Андруцос, Герреро, Масурас, Кутріс, Родерік

Стартовий свисток!

3' "Динамівці" намагаються взяти м'яч під контроль, багато боротьби в центрі поля.

7' Перший удар в бік воріт виконали "греки", Хассан з-за меж штрафного майданчика пробив поруч зі стійкою.

12' Спокійний початок матчу, "кияни" більше володіють м'ячем, але моментів поки не створюють.

16' "Греки" активізувались та зробили кілька небезпечних подач у штрафний майданчик - Бойко та захисники все контролюють.

20' Градус емоцій піднімається. Вербіч та Сіссе отримали по жовтій картці за надмірні емоції та штовханину.

27' Багато фолів та мало футболу в нашому матчі. Господарям поля не вдається класно вибігти в контратаку, багато помилок в простих ситуаціях.

32' Гоооооооооооооол! Київське "Динамо" відкриває рахунок в матчі!!! Фран Соль відзначився дебютним голом за "киян"! Після затяжної атаки м'яч дістався Миколенко який прострілив за флангу прямо на ногу Солю, іспанцю залишалось лише правильно підставити ногу і він з цим завданням впорався. 1:0

40' Кінцівка тайму за "біло-синіми", контролюють вони м'яч та не дають гостям наблизитись до власних воріт.

45+1' Шикарний шанс був у Фран Соля, щоб відзначитись "дублем", але не зміг він з близької відстані переграти воротаря.

Перерва!

Статистика першого тайму:

Володіння м'ячем 51% - 49%

Удари (в площину) 4(3) - 1(0)

Фоли 7-8

Другий тайм!

49' Другий тайм активніше розпочали гості, взяли вони м'яч під свій контроль та намагаються пробити оборону "киян".

54' "Біло-сині" намагаються грати на контратаках, але довести справу до удару поки не виходить.

59' "Динамо" вирівняло гру та тримає м'яч в центрі поля, поки без особливого просування до воріт суперника.

65' Динамічнішою стає гра, команди відповідають атакою на атаку, в центрі поля м'яч майже не затримується.

69' Циганков пробивав з лінії штрафного майданчика, але прямо в руки голкіперу.

74' Виручив Бойко "киян", потягнув він удар з близької відстані від Хассана.

75' Гармаш замінив Шапаренка.

80' Гості отримують право на небезпечний штрафний, а Шепелєв отримує жовту картку.

85' Напруга наростає, багато фолять обидві команди.

87' Бойко рятує "Динамо" після виходу віч-на-віч.

90+2' Подвійна заміна у складі "Динамо". Вербіч і Соль покидають поле, замість них виходять Русин і Смирний.

Фінальний свисток!

Київське "Динамо" виходить в 1/8 Ліги Європи! Жеребкування наступної стадії турніру відбудеться завтра о 14:00.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" - "Олімпіакос" 1:0, кияни вийшли в 1/8 Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua