субота, 18 серпня 2018 19:06

"Динамо" - "Олександрія" 1:0. Кияни мінімально здолали суперника

Бразилець Че Че отримаві шанс проявити себе за "Динамо". Фото: 1927.kiev.ua

У центральному матчі 5 туру чемпіонату України з футболу зустрінуться лідери першості "Динамо" та "Олександрія". Гра розпочнеться о 19.30 на НСК "Олімпійський" у Києві.

На матчі працюватиме бригада арбітрів на чолі з Віталієм Романовим (Дніпро). Йому допомагатимуть Семен Шлончак (Черкаси) та Віктор Матяш (Донецьк).

4-й арбітр – Олександр Омельченко (Слов'янськ). Спостерігач арбітражу – Олександр Кран (Харків)

"Олександрія" в нинішньому сезоні йде без втрат – більше того, здобувши чотири перемоги поспіль, підопічні Володимира Шарана не пропустили жодного м'яча.

"Динамо" також виграло всі свої матчі, але провело на один поєдинок менше за інші команди.

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію матчу.

Стартові склади

"Динамо": Бойко, Кадар, Кедзьора, Пиварич, Че Че, Вербич, Морозюк, Андрієвський, Буяльський, Шабанов, Бесєдін

Запасні: Бущан, Сидорчук, Шепелєв, Циганков, Сідклей, Бурда, Русин

"Олександрія": Паньків, Бондаренко, Пашаєв, Шендрик, Банада, Задерака, Довгий, Цуріков, Полярус, Запорожан, Ситало

Запасні: Леванідов, Микицей, Ковалець, Протасов, Пономар, Грицук, Шастал

Перший тайм

10' "Динамо" заробило перший кутовий: подача Морозюка не знайшла адресата. Перші хвилини суперники провели в позиційній боротьбі, не створюючи загроз один одному.

12' Пошкодження отримав правий захисник гостей Пашаєв, якому лікарі надали допомогу і він продовжив гру.

13' Андрієвський наважився на удар з дальньої відстані - після рикошету м'яч пішов на кутовий.

14' Після подачі кутового Кендзьора відправив м'яч у сітку воріт, але арбітр не зарахував гол, зафіксувавши фол з боку захисника "Динамо".

16' "Динамо" заробило небезпечний штрафний на лівому фланзі (центральний захисник олександрійців Бондаренко заробив попередження) - Морозюк вирішив не навішувати, а пробити, але вийшло невдало.

22' Третій кутовий у виконанні "Динамо" не завершився нічим небезпечним - "Олександрія" мала нагоду вибігти у швидку контратаку, але не скористалася своїм шансом.

25' Вербич з меж штрафного пробив у площину воріт - кут був гострим і воротарю не склало труднощів парирувати удар.

27' Бесєдін заробив штрафного, Морозюк вирішив пробити, Паньків відбив м'яч - першим на підбиранні опинився Буяльський, удар якого не досяг цілі.

28' Після подачі кутового Кендзьора пробив повз ворота, але апелював до арбітра, що проти нього порушили правила - Романов не звернув на це уваги.

35' Запорожан не відчув перешкод у центральній зоні і потужно пробив метрів з 25 - м'яч пройшов поруч з верхньою "дев'яткою".

37' Вербич віддав у штрафний на Морозюка, який пробив без роздумів - Паньків зафіксував м'яч.

38' Морозюк мав чергову змогу відзначитися, але його удар пройшов повз ворота.

41' "Олександрія" заробила перший кутовий - подачу виконав Полярус, але м'яч у повітрі перетнув лінію воріт.

Перерва

Другий тайм

46' Заміна у "Динамо": замість Морозюка вийшов Циганков, до якого перейшла капітанська пов'язка.

52' Вербич з близької відстані вирішив прострілити, але невдало, зрештою м'яч підхопив Буяльський, удар якого пройшов вище воріт.

54' Заміна у "Олександрії": замість Поляруса вийшов Пономар.

56' Потужний удар Буяльського з-за меж штрафного прийняв на себе захисник.

57' Після навісу Циганкова з правого флангу Бесєдін головою переправив м'яч у дальній кут - неточно.

65' Заміна у "Олександрії": замість Довгого вийшов Ковалець.

65' Кутовий у виконанні Ковальця нвийшов невдалим.

66' Заміна у "Динамо": замість Андрієвського вийшов Русин.

67' Русин міг відзначитися першим же дотиком, але після пасу Кендзьори з правого іфлангу пробив поруч зі стійкою.

67' ГОООООЛЛЛЛЛ - 1:0! Циганков ударом з-за меж штрафного вивів киян вперед. Гольова передача в активі Вербича.

68' Момент у "Олександрії"! Після передачі з лівого флангу від Цурікова Банада пробив з центральної зони - Бойко врятував свою команду.

79' Заміна у "Олександрії": замість Задераки вийшов Шастал.

82' Перший удар Шастала з дальньої відстані вийшов неточним.

82' Заміна у "Динамо": замість Че Че вийшов Сидорчук, якому Циганков передав капітанську пов'язку.

Арбітр додав 3 хвилини.

Кінець матчу

Наступний матч "Динамо" зіграє в Лізі чемпіонів у середу, 22 серпня, в Амстердамі проти "Аякса".

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" - "Олександрія" 1:0. Кияни мінімально здолали суперника». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua