понеділок, 11 червня 2007 13:08

Димо переміг на Mare Nostrum

9 та 10 червня у Французькому Канне-ан-Руссійоне стартував знаменитий турнір з плавання Mare Nostrum. Валерій Димо переміг на дистанції 50 метрів брасом (28.08 секунди). На 0.19 секунди від нього відстав срібний призер японець Косуке Кітаджима. У цій самій дисципліні, але на вдвічі довшій дистанції Валерій був другим. До "золота" йому не вистачило 0.05 секунд. Кітаджима взяв реванш і виграв з результатом 1.01.10 хвилини.

Не залишилася без нагороди і Ірина Амшеннікова. У плаванні на 100 метрів на спині у неї "бронза" (1.01.90 хвилини). Перемогла тут японка Рейко Накамура - 1.01,49, повідомляє "Весь Спорт".

Зараз ви читаєте новину «Димо переміг на Mare Nostrum». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua