пʼятниця, 15 червня 2007 09:26

Димо переміг на другому етапі Mare Nostrum

13 та 14 червня у Барселоні плавці змагалися на другому етапі серії Mare Nostrum. Українці традиційно не залишилися без нагород.

Переможцем 50-метрівки брасом став Валерій Димо (28.30 секунд). Олег Лісогор фінішував шостим (28.65). На дистанції 200 метрів Валерій став третім (2.15.69 хвилини).

На дистанції 50 метрів батерфляєм Сергій Бреус фінішував теж третім (24.14 секунди). Переміг з рекордом змагань (23.81) австралієць Ендрю Лаутерштайн.

Двічі четвертою була Ірина Амшеннікова (50 та 200 метрів на спині). За крок до нагород зупинилася і Ганна Хлистунова на 50-метрівці брасом.

Шведка Тереза Альсхаммер на 50-метрівці батерфляєм встановила світовий рекорд - 25.46.

Зараз ви читаєте новину «Димо переміг на другому етапі Mare Nostrum». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua