середа, 26 вересня 2018 20:46

Що сказав Хацкевич після матчу проти "Маріуполя", відеоогляд поєдинку

Динамо перемогло "Маріуполь" забивши два голи

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич прокоментував перемогу над "Маріуполем" (2:0).

"Важкий матч. За тиждень у нас це третя гра. Плюс був важкий переїзд. У першому таймі нам не вистачало контролю м'яча. Але є регламент - хоча б за годину до гри поливати поле. На такому повільному поле важко грати.

"Маріуполь" грав за рахунок довгих передач за спину. Коли в другому таймі поле стало швидше, грали по рахунку. У нас було три хороших контратаки, з яких повинні були вичавлювати хоча б один момент. Також після перерви ми надійно відіграли в обороні.

Дуелунд? Всі заміни були по позиціях і по грі. У нього ще буде час, щоб виходити в основі ", - сказав Хацкевич після матчу.

УПЛ, перенесений матч 4-го туру

Маріуполь – Динамо – 0:2

Голи: Вербіч, 7, Циганков, 24 (пен)

Не треба поливати нас брудом і казати що ми дно - воротар "Динамо" відповів критикам.

Зараз ви читаєте новину «Що сказав Хацкевич після матчу проти "Маріуполя", відеоогляд поєдинку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua