понеділок, 19 травня 2008 18:07

Чебан завоював олімпійську ліцензію на ЧЄ з веслування на байдарках і каное

В неділю, 18 травня, в Мілані на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное Юрій Чебан завоював бронзову медаль у фіналі серед каное-одиночок на 500 метрів.

Бронзовий успіх в Мілані дозволив українцю завоювати Олімпійську ліцензію.

"Срібло" здобув німець Себастіан Брендель, який раніше вже гарантував собі місце в Пекіні. Таким чином, третє, бронзове місце українською каноїста дозволило Чебану завоювати Олімпійську ліцензію.

Відбірний цикл Олімпіади-2008 склався для Юрія не дуже добре. Розпилюючись одночасно на декілька дистанцій Чебан не зміг досягнути бажаного результату в олімпійських дисциплінах, і питання завоювання ліцензій залишалося відкритим до останнього етапу - чемпіонату Європи в Мілані.