Леонід Буряк повернувся в рідний клуб. Фото: Олександр Попов

Легендарний півзахисник "Динамо" та колишній тренер збірної України 67-річний Леонід Буряк повернувся в київський клуб.

Буряк став новим амбасадором "Динамо". Це рішення прийняв президент клубу Ігор Суркіс, повідомляє офіційний сайт "біло-синіх".

Завданням легендарного гравця буде просування бренду "Динамо" в Україні і за межами країни, виконуючи роль посла клубу.

Буряк в складі Динамо ставав п'ятикратним переможцем чемпіонату СРСР, триразовим володарем Кубка СРСР, а в 1975 році вигравав з киянами Кубок Кубків і Суперкубок УЄФА.

Також вигравав Кубок СРСР у складі московського "Торпедо" і харківського "Металіста", а в 1976 році разом з радянською командою став бронзовим призером Олімпійських ігор в Монреалі.

Леонід Буряк перебуває без роботи з 2012-го року, коли покинув "Олександрію". До того працював тренером "Динамо", збірної України, "Чорноморця" та тернопільської "Ниви".

Зараз ви читаєте новину «Буряк повернувся в "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua