четвер, 28 червня 2007 11:24

Бразилія розпочинає Кубок Америки з "сухої" поразки

На Кубку Америки з футболу, який триває у Венесуелі, відбулись стартові поєдинки у групі B. Однин з них приніс сенсацію – бразильці поступились мексиканцям, так ні разу не зламавши оборону суперника. У складі збірної Бразилії перший тайм провів на полі півзахисник донецького "Шахтаря" Єлано, якого у перерві замінив Андерсен.

У другому матчі першого туру збірна Чілі, двічі поступаючись еквадорцям, змогла у кінцівці вирвати волеву перемогу.

Эквадор – Чілі – 2:3 (2:1)

Голи: 1:0 – Валенсія (16), 1:1 – Суасо (21), 2:1 – Бенітес (23), 2:2 – Суасо (80), 2:3 – Віллануєва (87)

Бразилія – Мексика – 0:2 (0:2)

Голи: 0:1 – Кастільо (24), 0:2 – Моралес (29).

Зараз ви читаєте новину «Бразилія розпочинає Кубок Америки з "сухої" поразки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua