субота, 16 серпня 2008 13:04

Боротьба. Японка перемагає в категорії до 55 кг

Японська спортсменка Саорі Йошида стала олімпійською чемпіонкою в жіночій боротьбі у ваговій категорії до 55 кілограмів. У фіналі японка взяла гору над представницею Китаю Лі Сю. Бронзові медалі завоювали Тоня Вербік з Канади і спортсменка з Колумбії Жаклін Рентерія.

У фінальному поєдинку Йошида здобула перемогу в двох періодах (з трьох можливих), вигравши перший відрізок з рахунком 2:0, а другий - з рахунком 6:0.

Раніше 16 серпня на олімпійському турнірі з жіночої боротьби були розіграні медалі у ваговій категорії до 48 кілограмів. Чемпіонкою стала Кароль Хюнь з Канади, українка Ірина Мерлені виграла бронзу.

Lenta.ru
Зараз ви читаєте новину «Боротьба. Японка перемагає в категорії до 55 кг». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua