пʼятниця, 22 серпня 2008 09:47

Бокс. Ломаченко забезпечив собі "срібло"

В п"ятницю, 22 серпня, український боксер Василь Ломаченко вийшов у фінал Олімпійського турніру боксерів у ваговій категорії до 57 кг.

Суперником українського боксера в 1/2 фіналу був турецький спортсмен Якуп Кіліч, бронзовий призер останнього Чемпіонату світу.

Василь Ломаченко провів бій в дуже високому темпі, по ходу поєдинку не даючи туркові жодних шансів на точний удар.

У результаті, український боксер переміг Кіліча за очками з рахунком 10:1 і пробився у фінал.

У фіналі Ломаченко  битиметься з Хедафі Джельхіром з Франції, який вийшов у фінал після відмови азербайджанця Шахіна Імранова від продовження боротьби в півфіналі.

Таким чином, Якуп Кіліч і Шахин Імранов стали бронзовими призерами Олімпіади в Пекіні.

Раніше, в 1/4 фіналу Василь Ломаченко за всіма статтями переміг росіянина Альберта Селімова, в 1/8 фіналу не залишив шансів Баходіржону Султанову, а в чвертьфіналі розгромив за очками китайського боксера Лі Янга, повідомляє uaSport.net

Зараз ви читаєте новину «Бокс. Ломаченко забезпечив собі "срібло"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua