пʼятниця, 12 січня 2018 00:29

Біатлон. Юлія Джима втратила бронзову медаль в індивідуальній гонці

Юлія Джима до останнього претендувала на бронзову медаль, вибивши всі 20 мішеней

У німецькому Рупольдингу відбулася індивідуальна гонка у рамках п'ятого етапу Кубка світу з біатлону.

Відразу дві українські спортсменки виявилися в п'ятірці найкращих. Юлія Джима зайняла 4-е місце, Валентина Семеренко фінішувала з 5-м результатом.

Перемогу здобула Доротея Вірер з Італії, другою виявилася Кайса Макаряйнен (Фінляндія), а третє місце сенсаційно дісталося Розанні Кроуфорд з Канади, для якої це перше потрапляння на подіум в кар'єрі.

Юлія Джима до останнього претендувала на бронзову медаль, вибивши всі 20 мішеней. Однак Кроуфорд також була точна на вогневому рубежі, а в бігу перевершила показники українки.

У топ-20 потрапила ще одна українська спортсменка. Анастасія Меркушина з двома промахами фінішувала 19-ю. Ірина Варвинець закінчила гонку 22-ю (2 промахи). Найгіршою з українок стала Юлія Журавок - 62-я з трьома промахами.

Олена Підгрушна зійшла на останньому колі після двох промахів на четвертому рубежі.

У чоловічій гонці впевнену перемогу здобув француз Мартен Фуркад. Він виграв четверту гонку поспіль. Фуркад зробив всього один промах і випередив найближчих суперників на хвилину. Другим став Онджей Моравець з Чехії. Третім прийшов норвежець Йоханнес Бьйо, який відстав від чеха на 17 секунд.

Українці провели слабку індивідуальну гонку. Найкращим серед них виявився Артем Прима - 26-е місце з двома промахами. Дмитро Підручний з трьома промахами фінішував 41-м. Артем Тищенко зайняв 49-е місце, Володимир Семаков - 58-е, Руслан Ткаленко був відкинутий на 80-ю позицію.

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Юлія Джима втратила бронзову медаль в індивідуальній гонці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua