вівторок, 27 липня 2021 10:50

Беломоїна не змогла принести збірній України олімпійську медаль

Яна Беломоїна показала свій найкращий результат на Олімпіадах. Фото: Facebook Яни Беломоїної

Українська спортсменка 28-річна Яна Беломоїна не змогла виграти медаль у маунтинбайку на Олімпіаді в Токіо.

Українка у фіналі показала тільки восьмий результат.

Для Беломоїної це найкращий результат у кар'єрі. На Олімпіаді в Лондоні вона була 13-ю, у Ріо показала дев'ятий результат.

Увесь п'єдестал заполонили перегонниці зі Швейцарії. Олімпійською чемпіонкою стала Йоланда Нефф, друге місце в Сини Фрей, третє в Лінди Індерґанд.

Олімпіада в Японії триватиме з 23 липня до 8 серпня.

Україну в Токіо представлять 157 спортсменів - це найменша кількість учасників від України на літніх Іграх за час незалежності. На Олімпійських іграх розіграють 339 комплектів медалей у 33 видах спорту.

Зараз в активі збірної України на Іграх у Токіо три бронзові нагороди.

Зараз ви читаєте новину «Беломоїна не змогла принести збірній України олімпійську медаль». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua