пʼятниця, 10 серпня 2007 08:49

Бекхем вийшов на поле у першому офіційному матчі за "Лос-Анджелес Гелаксі"

Півзахисник "Лос-Анджелес Гелаксі" Девід Бекхем, 32 роки, дебютував в MLS, повідомляє www.sport-express.ru.

Бекхем, який останнім часом заліковував травму литки, був включений в заявку "Лос-Анджелес Гелаксі" на виїзний матч проти "Ді.Сі. Юнайтед" у Вашингтоні. Екс-капітан збірної Англії вступив в гру по ходу другого тайму. На 72-ій хвилині Бекхем вийшов на полі, але не зміг допомогти своїй команді піти від поразки. Зустріч закінчилася перемогою "Юнайтед" - 1:0.

Бекхем до цього вже зіграв один матч за "Гелаксі". Відразу після приїзду в США 21 червня він провів 16 останніх хвилин товариської гри проти "Челсі". Проте потім хавбек, якого з початку літа після поєдинку за збірну в Талліні турбує травма литки, довго не тренувався з командою, а до занять приступив в кінці минулого тижня.
Зараз ви читаєте новину «Бекхем вийшов на поле у першому офіційному матчі за "Лос-Анджелес Гелаксі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua