середа, 07 квітня 2021 09:43

Баварія та ПСЖ зустрінуться в чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Де і коли дивитися

Сьогодні пройде ще одна гра чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Фото Reuters

Сьогодні, 7 квітня, о 22:00 за київським часом у Мюнхені на стадіоні "Альянц" розпочнеться матч "Баварія" (Німеччина) - ПСЖ (Франція) - рімейк фіналу ЛЧ 2020 року.

Пряму трансляцію поєдинку покажуть телеканал Футбол 2 і поп-ап канал Volia Football HD 1 на стрімінговому сервісі MEGOGO. Онлайн-трансляцію гри та подій навколо неї о 21:30 розпочне НВ.

Як команди вийшли у чвертьфінал

"Баварія" виграла групу з іспанським "Атлетіко", австрійським "Зальцбургом" і російським "Локомотивом". В 1/8 фіналу клуб пройшов італійський "Лаціо".

ПСЖ виграв групу з німецьким "Лейпцигом", англійським "Манчестер Юнайтед" і турецьким "Істанбулом". В 1/8 фіналу клуб пройшов іспанську "Барселону".

В якій формі суперники

"Баварія" виграла 7 попередніх матчів поспіль у всіх турнірах.

ПСЖ здобув 2 перемоги в 5 попередніх матчах у всіх турнірах з 2 поразками.

Яка ситуація з гравцями в командах

За "Баварію" не зіграють нападник Левандовські, півзахисники Коста, Толіссо через травми та Рока.

ПСЖ не зможе розраховувати на захисників Берната, Флоренці, півзахисників Паредеса та Верратті. Маютьушкодження. Через коронавірус не зможе грати Гнабрі.

Орієнтовні склади:

Баварія: Ноєр - Павар, Зюле, Алаба, Девіс - Кімміх, Горецька - Сане, Мюллер, Коман - Чупо - Мотінг

ПСЖ: Навас - Керер, Маркіньос, Кімпембе, Діалло - Гує, Еррера - Ді Марія, Неймар, Мбаппе - Кін

Перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів відбувся 6 квітня. На полі зустрілися іспанський "Реал" та англійський "Ліверпуль". Іспанці здобули перемогу з рахунком 3:1. Наступна гра чвертьфіналу буде сьогодні, 7 квітня, а матчі-відповіді - 13-14 квітня. Перші півфінали заплановані на 27-28 квітня, матчі-відповіді - на 4-5 травня.

Фінал відбудеться 29 травня в Стамбулі на Олімпійському стадіоні Ататюрка.

Зараз ви читаєте новину «Баварія та ПСЖ зустрінуться в чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Де і коли дивитися». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua