середа, 20 жовтня 2021 19:03

"Динамо" скромно й безвольно програло "Барселоні"

Минулого року "Динамо" гідно трималося на "Камп Ноу". Фото: "Динамо"

Добрий вечір!

Київське "Динамо" спробує не зіпсувати нам єврокубковий тиждень матчем із хваленою "Барселоною". Після вчорашнього погрому "Шахтаря" "Реалом", головне завдання киян – не пропустити 5 голів.

Відверто кажучи, віриться в таке слабко. Занадто вже безвольно виглядають динамівці в Лізі чемпіонів. Класичні хлопчики для биття. Конкуренцію їм складає хіба "Шахтар".

Власне, ця гра стане Рубіконом і для наставника киян Мірчі Луческу. Пригадується, минулого року сам Мірча Михайович казав, що, мовляв, нас цього року б'ють, але наступного ми себе покажемо. Поки виходить не дуже.

Якщо знову трапиться нищівна поразка, то Суркісам треба буде припиняти співати дифірамби Луческу, а шукати нового тренера. Бо цей – лише для внутрішнього користування.

Утім досить про сумне. Сподіватимемося, що приводів для оптимізму сьогодні буде більше аніж учора.

А ось і стартові склади, в яких команди вийдуть на поле:

"Динамо": Бущан, Миколенко, Забарний, Сирота, Кенджьора, Сидорчук, Шапаренко, Де Пена, Циганков, Буяльський, Супряга

Запасні: Бойко, Шабанов, Тимчик, Караваєв, Шепелев, Андрієвський, Леднєв, Вербич, Гармаш, Вітіньйо, Рамірес, Шкурін

"Барселона": Тер Стеген, Дест, Піке, Мінгеса, Альба, Лангле, Бускетс, Люк де Йонг, Френкі де Йонг, Гаві, Депай

Запасні: Нету, Пенья, Бальде, Умтіті, Пуч, Демір, Роберто, Гонсалес, Коутіньйо, Фаті, Агуеро

Гра почалася!

2 хв. Ого! Різко починають господарі. Подача з правого флангу, Дест випереджає Миколенка й головою пробиває вище воріт.

5 хв. Господарі поки нікуди не поспішають, неспішно перекочуючи м'яч.

7 хв. Поки на ватних ногах грають динамівці, переляк в очах видно неозброєним оком.

11 хв. Динамівці потихеньку приходять до тями й навіть змогли перевести гру в центр поля.

12 хв. Буяльский прорвався флангом і ледь не вийшов сам на сам. Потім скинув м'яч під удар, але постріл заблокували.

15 хв. Не соромляться каталонці порушувати правила на нашій половині поля. Ось Шапаренка знову збили.

18 хв. Люк Де Йонг пробачає нас. Депай навішав зі штрафного, Йонг бив головою з 11-метрів і трохи не влучив у кут. Дуже небезпечно було.

21 хв. Гол назріває. Бущан загрався з м'ячем і віддав Де Йонгу. Той бив обвідним ударом, але Георгій відпрацював, перевівши удар на кутовий.

24 хв. Коли Луческу порівнював себе із Лобановським, то забував, що команди Метра ніколи не боялися суперника. А тут переляк хоч яйцем викачуй!

27 хв. Де Йонг і Дест опинилися вдвох проти Миколенка на дальній штанзі, але пробити жоден із каталонців не зміг.

30 хв. "Барселона" не дає киянам вийти з-під пресингу. Не можуть почати атаку динамівці.

33 хв. Супряга забіг в офсайд. Ну хоч якийсь натяк на атаку.

36 хв. Гол. Піке забиває. Залишили одного Херарда й той просто розстріляв Бущана. 1:0.

39 хв. Десь одночасно із "Шахтарем" пропустили кияни. І що найбільш образливо – триває безвольна, перелякана гра.

43 хв. Буяльський знову обрізався й виходу сам на сам завадив Миколенко, який вибив м'яч в останню мить.

Перерва у нас. Про гру "Динамо" можна сказати одне: не тратьте, куме, сили та спускайтеся на дно.

Другий тайм. Коутіньйо виходить замість Мінгеси, а Фаті змінює Де Йонга.

48 хв. Дві хвилини "Динамо" не може зачепитися за м'яч. Цікаво, що казав Луческу в перерві, якщо вони так катастрофічно почали другий тайм?

50 хв. Супряга не встигає на передачу Миколенка. Ну і 0 ударів у площину воріт у киян. Хто би сумнівався?

52 хв. Кенджьора вибив м'яч з-під ніг Фаті. А то був би другий гол.

54 хв. Бущан ледь не привіз другий. Бив через себе після обрізки Георгія, але не влучив у ворота другий Мессі.

56 хв. Таке враження, ніби киян на розстріл вивели, а не на гру у футбол.

60 хв. Два паси не можуть зв'язати гості. Ну ніц не виходить в атаці.

61 хв. Гармаш міняє Супрягу, а Вітіньйо Де Пену.

63 хв. Заміни поки без користі. Вітіньйо нічого не зміг зробити з Дестом, навіть кутового.

66 хв. Гармаш починає падати і кривлятися. Вставай, Денисе, тут тобі не УПЛ.

68 хв. Хорошу атаку провели кияни. Від кутового прапорця суперника аж до свого воротаря Бущана. Клас є клас!

70 хв. Третій удар Циганкова заблокував Піке. Не дає пробити чоловік Шакіри в площину воріт!

75 хв. Агуеро виходить замість Депая.

78 хв. А в нас Тимчик виходить замість Кенджьори.

80 хв. "Барселона" зараз просто економить сили й грає абияк.

83 хв. Стає нудною гра. Кияни не можуть переломити, а каталонці не хочуть нічого міняти.

85 хв. Рамірес і Караваєв міняють Циганкова і Буяльського.

88 хв. Кияни всією командою відбиваються від атак господарів поля.

90 хв. Схоже, без удару в площину підуть з поля кияни.

3 хвилини додав арбітр.

Ну і все. Ще одна поразка, які колекціонують наші так звані гранди.

В наступному турі, 2 листопада, "Динамо" вдома прийматиме "Барселону". Це буде битва аутсайдерів. Всього українські команди мають 4 поразки в 6 матчах Ліги чемпіонів.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" скромно й безвольно програло "Барселоні"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua