понеділок, 21 січня 2008 15:26

Ящук знаходиться серед кращих бомбардирів чемпіонату Бельгії

Форвард клубу "Серкль Брюгге", 30-річний українець Олег Ящук вчора відзначився забитим голом в матчі чемпіонату Бельгії "Серкль Брюгге" - "Генк".

Команда Олега Ящука і Сергія Серебреннікова розгромила суперника з рахунком 5:1. Ящук забив гол на 51-й хвилині матчу, а на 67-й хвилині за безпосередньої участі Олега його одноклубник Де Смет зробив рахунок 4:1.

Ящук був замінений на 72-ій хвилині матчу за рахунку 5:1. Сергій Серебренніков провів на полі всю гру.

У нинішньому чемпіонаті на рахунку Олега Ящука вже 9 забитих голів. Причому в останніх чотирьох іграх Ящук забиває по м"ячу. У списку бомбардирів бельгійської першості наш форвард займає 4 місце, поступаючись лідерам всього 1 голом.

Після 18-ти турів "Серкль Брюгге" займає в турнірній таблиці 3 місце. На 3 очки команду випереджають "Брюгге" і "Стандарт", повідомляє  Наш спорт

Зараз ви читаєте новину «Ящук знаходиться серед кращих бомбардирів чемпіонату Бельгії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua