понеділок, 13 серпня 2018 12:35

"Арсенал" без шансів програв "Манчестер Сіті"

Сілва забив другий м'яч у ворота "канонірів". Фото: Footboom.com

Завершився перший тур англійської прем'єр-ліги. Центральним протистоянням туру став "Арсенал" проти "Манчестер Сіті".

"Містяни" впевнено перемогли "канонірів" на виїзді. "Манчестер Сіті" вирішив не відкладати справу у далекий ящик і з перших хвилин почав тиснути на ворота лондонців.

Уже на 14-й хв. матчу це принесло свої плоди, адже Стерлінг елегантно пройшов вздовж штрафного майданчика "Арсенала" та невідпорно пробив у кут – 1:0.

У другому таймі "каноніри", нарешті, прокинулись та почали створювати моменти біля воріт Едерсона, проте забили "містяни". Бернарду Сілва отримав класну передачу від Менді та невідпорним ударом вразив ворота Чеха", - повідомляє "Футбол24".