вівторок, 15 лютого 2011 16:04

Аргентинський голкіпер відіграв матч зі зламаною щелепою

Аргентинський воротар Оскар Устарі, який виступає за іспанський клуб "Хетафе", відіграв матч чемпіонату Іспанії з "Малагою" з переломом щелепи. Про це повідомляє іспанська газета Marca.

Матч відбувся в неділю, 13 лютого, але про те, наскільки серйозну травму отримав Устарі, стало відомо тільки в понеділок. Голкіпер зламав щелепу в зіткненні з нападаючим "Малаги" Жуліо Баптістою, коли гравці боролися за верховий м'яч. Устарі отримав медичну допомогу і повернувся в гру.

Тепер Устарі належить відновлюватися після травми. Він зможе повернутися на поле приблизно через півтора місяця.

Матч "Малага" - "Хетафе" завершився внічию 2:2. Після першого тайму "Хетафе" вів з рахунком 2:0, але на 80-й і 90-й хвилинах Жуліо Баптіста і Саломон Рондон забили два голи і принесли "Малазі" нічию.

За матеріалами РБК Спорт

Зараз ви читаєте новину «Аргентинський голкіпер відіграв матч зі зламаною щелепою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua