Ексклюзиви
Четвер, 02 жовтня 2008 15:48

Анонс матчів Кубку УЄФА

Розклад ТБ-трансляцій звітних матчів Кубку УЄФА (кваліфікаційний раунд)

"Вісла" - "Тоттенхем", пряма трансляція на Мегаспорті в 16:35
"Спартак" М - "Банік", пряма трансляція на Мегаспорті в 19:00
"Металіст" - "Бешикташ", пряма трансляція на УТ-1 в 20:00
"Цюріх" - "Мілан", пряма трансляція на Мегаспорті і Спорт 1 в 21:10
"Удінезе" - "Борусія" Д, пряма трансляція на Спорт 2 в 21:45
"Гімараєш" - "Портсмут", пряма трансляція на Мегаспорті і Спорті 1 в 23:30

Всі пари команд, які змагатимуться сьогодні за путівки в груповий етап Кубку УЄФА виглядають так (в дужках вказані результати перших матчів).

"Вісла" - "Тоттенхем" (1:2)
"Рапід" Бх - "Вольфсбург" (0:1)
"Каунас" - "Сампдорія" (0:5)
"Спартак" М - "Банік" Острава (1:0)
"Уніря" - "Гамбург" (0:0)
"Лех" - "Аустрія" (1:2)
"Шальке" - АПОЕЛ (4:1)
"Штуттгарт" - "Чорне море" (2:1)
"Кальмар" - "Фейєнорд" (1:0)
"Льовські" Сф - "Жиліна" (1:1)
"Хонка" - "Расинг" (0:1)
"Русенборг" - "Брондбю" (2:1)
"Галатасарай" - "Беллінцона" (4:3)
"Сент-Етьєн" - "Хапоель" Т-А (2:1)
"Динамо" Бх - "Неймеген" (0:1)
"Васлуй" - "Славія" Прага (0:0)
"Стандарт" - "Евертон" (2:2)
"Твенте" - "Ренн" (1:2)
"Херенвен" - "Сетубал" (1:1)
"Артмедія" - "Брага" (0:4)
"Спарта" Прага - "Динамо" Зг (0:0)
"Цюріх" - "Мілан" (1:3)
"Аякс" - "Борац" (4:1)
"Зальцбург" - "Севілья" (0:2)
"Брюгге" - "Янг Бойз" (2:2)
"Манчестер Сіті" - "Омонія" (2:1)
"Мозервелл" - "Нансі" (0:1)
"Олімпіакос" - "Нордсьєленд" (2:0)
"Удінезе" - "Борусія" (2:0)
"Копенгаген" - ФК "Москва" (2:1)
"Астон Вілла" - "Літекс" (3:1)
"Депортіво" - "Бранн" (0:2)
ПСЖ - "Кайсеріспор" (2:1)
"Бенфіка" - "Наполі" (2:3)
"Валенсія" - "Марітіму" (1:0)
"Гімараєш" - "Портсмут" (0:2)

Раніше вихід в груповий раунд собі забезпечила "Герта" Андрія Вороніна, і московський ЦСКА.

sport.com.ua

Зараз ви читаєте новину «Анонс матчів Кубку УЄФА». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода