неділя, 24 червня 2018 15:05

Англія знищила Панаму 6:1

Кубок світу, група G, Англія - Панама.

Доброго дня! За кілька хвилин розпочнеться матчу другого туру Кубка світу у групі G. Збірна Англії зістрінеться з командою Панами.

В першому турі команди здобули очікувані результати. Англія з труднощами, але все ж переграла збірну Тунісу (2:1). А Панама протрималась один тайм проти бельгійців, але в підсумку була розгромлена (3:0).

Бельгія свій матч другого туру зіграла вчора. У найрезультативнішому матчі КС-2018 вони розбили Туніс (5:2).

Щоб боротись за перше місце в групі англійцям потрібна лише перемога сьогодні. І щось мені підказує, що здобудуть її англійці досить легко.

Осблуговувати матч будуть:

Головний арбітр - Гхід Гриша (Єгипет)

Асистенти - Редуан Ахік Валід Ахмед (всі - Єгипет)

Резервний арбітр - Норбер ауту (Таїті)

Стартові склади команд:

Англія: Пікфорд – Тріпп'єр, Стоунз, Магуайр, Волкер, Янг – Хендерсон, Лофтус-Чек, Лінгард – Кейн, Стерлінг.

Панама: Пенедо – Роман Торрес, Ескобар, Мурільйо, Ерік Девіс – Габріель Гомес, Годой, Купер, Барсенас, Луїс Родрігес – Блас Перес.

Стартовий свисток!

8' Гоооооооол! Англія відкриває рахунок! Стоунз головою замкнув подачу з кутового! Зовсім забули про гравця "Ман Сіті" захисники Панами і він без жодного супротиву пробив точно в кут. 1:0

20' Пенальті! Арбтір призначає одинадцятиметровий за фол проти Лінгарда!

22' Гоооооол! Харі Кейн пробив прямо в дев'ятку, не було жодних шансів у голкіпера. 2:0.

36' Гоооооооол! Це вже розгром! Вивели гравця на ударну позицію в метрі від штрафного майданчика. Джесі Лінгард завершив комбінацію англійців точним ударом в верхній дальній кут воріт! 3:0

40' Гооооооол! А це вже знущання! Фантастичний розіграш штрафного від англійців! М'яч в 4 дотики був доставлений до Стоунза, який з метра ударом головою розстріляв голкіпера. 4:0.

44' Ще один пенальті в ворота Панами! Звалили панамці Харі Кейна в штрафному майданчику!

45' Гоооооооол! Харі Кейн абсолютно ідентично пробиває, так само в дев'ятку, як і перший пенальті! А що ж буде в другому таймі? Поки що, 5:0

Перерва!

Другий тайм!

62' Гооооол! Шостий влітає у ворота Панами! Лофтус - Чик пробив з-за меж штрафного, м'яч зрикошетив від п'ятки Кейна та залетів у врота. 6:0

78' Гоооооооооооол! Панама забиває перший гол на Кубку світу в своїй історії! Балой, який вийшов на заміну, замкнув у підкаті подачу зі штрафного. 6:1

Фінальний свисток!

Англія проїхалась катком по збірній Панами. В останньому турі "панамці" зіграють матч престижу зі збірною Тунісу. Англія та Бельгія, які вже забезпечили собі вихід в 1/8, в останньому турі будуть боротись за перше місце в групі.

О 18:00 Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію матчу групи H, Японія - Сенегал.

Зараз ви читаєте новину «Англія знищила Панаму 6:1». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua