понеділок, 13 травня 2019 11:00

Андрій Лунін не допоміг "Леганесу" набрати очки

Андрій Лунін двічі пропустив в чемпіонаті Іспанії

У поєдинку 37 туру чемпіонату Іспанії "Еспаньол" без проблем розібрався з "Леганесом".

У стартовому складі господарів із перших хвилин вийшов український воротар Андрій Лунін, який востаннє виходив в старті "огірків" у матчі 27 туру проти "Атлетіко" (0: 1).

"Еспаньол" відкрив рахунок ву матчі у середині першого тайму, коли відзначився Борха Іглесіас. Після перерви Іглесіас забив свій другий гол у поєдинку, оформивши дубль. Цікаво, що весь другий тайм "Леганес" грав у меншості після видалення Унаї Бустінса.

"Леганес" займає 12 місце у чемпіонаті Іспанії, в активі команди 45 очок. У "Еспаньола" - 9 позиція та 50 балів.

Зараз ви читаєте новину «Андрій Лунін не допоміг "Леганесу" набрати очки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua