пʼятниця, 23 жовтня 2020 09:48

Як зіграли суперники "Зорі"

Дмитро Чигринський не допоміг АЕКу уникнути розгрому. Фото: twitter.com/aek_fc_official

У 1-му турі Ліги Європи у групі G португальська "Брага" розгромила грецький АЕК - 3:0.

Греки більше володіли м'ячем, але гострішою була португальська команда. Наприкінці першого тайму Галено красивим ударом головою відкрив рахунок у матчі.

У другій половині гри господарі продовжили марнувати моменти. Тільки за 13 хвилин до завершення гри Жуан Фернандеш реалізував вихід на ворота суперників. За 2 хвилини до завершення гри Рікарду Орта поставив крапку в матчі.

Українські легіонери Євген Шахов та Дмитро Чигринський вийшли у стартовому складі АЕКа, але в ході гри їх замінили.

У наступному турі Ліги Європи "Зоря" прийматиме "Брагу", а АЕК удома зіграє проти "Лестера".

Зараз ви читаєте новину «Як зіграли суперники "Зорі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua