пʼятниця, 11 травня 2018 20:11

Як воротар з'їв траву, а хавбек забив фантастичний автогол - відео

Гравець "Спарти" завдав фантастичного удару по своїм воротам

У Болівії та Нідерландах футболісти потрапили в надзвичайно курйозні ситуації.

Так, болівійський воротар Луїс Фернандо Карденас з клубу "Гуабіра" став популярним після матчу Кубка Судамерикана-2018 проти "Ліги де Кіто".

По ходу матчу після вдалого сейву голкіпер без вагань відправився за лінію воріт, відщипнув там трохи трави і з'їв її. Вчинок воротаря став вірусним в інтернеті.

Дивіться відео ситуації:

У свою чергу на 90-й хвилині першого матчу перехідного турніру Ередивізії проти "Дордрехта" півзахисник роттердамської "Спарти" Стейн Спірінгс наніс неймовірний удар по своїм воротам метрів з 40.

За 2 хвилини "Спарта" знову вийшла вперед і в підсумку здобула перемогу (2:1). Повторний матч пройде 13 травня

Зараз ви читаєте новину «Як воротар з'їв траву, а хавбек забив фантастичний автогол - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua