понеділок, 16 жовтня 2017 17:19

Як "Інтер" та "Мілан" влаштували дербі-виставу з 5 голами

Мауро Ікарді тричі засмутив "Мілан". Фото: sports.ru

Чергове дербі "Інтера" з "Міланом" відбулося напередодні в рамках 8-го туру Серії А.

Команди влаштували справжнє шоу, переможцем якого виявився "Інтер". Зустріч завершилася з рахунком 3:2.

Головним героєм зустрічі став нападник "Інтера" Мауро Ікарді. Він двічі виводив свою команду вперед, а потім взяв на себе сміливість пробити пенальті на останній хвилині зустрічі. І пробити успішно.

У "Мілана" в другому таймі забив спочатку Сусо, а на 81-й хвилині інтригу відродив Бонавентура. Але її через 9 хвилин поховали номінальні господарі поля.

"Інтер" - "Мілан" - 3:2

Голи: Мауро Ікарді (28, 63, 90, пен) - Сусо (56), Бонавентура (81)

"Інтер": Ханданович, Нагатомо, Міранда, Д`Амброзіо, Шкріньяр, Перішич, Гальярдіні, Кандрева (Жоау Канселье, 73), Валеро (Едер, 85), Весіно, Мауро Ікарді.

"Мілан": Доннарумма, Романьйолі (Локателлі, 78), Мусаккьо, Бонуччі, Родрігес, Бонавентура, Кессіе (Кутроне, 46), Боріні, Бігль, Сусо, Андре Сілва.

Попередження: Міранда (15), Романьйолі (22), Весіно (25), Гальярдіні (66), Перішич (79), Родрігес (89), Мауро Ікарді (90), Едер (90 + 1).

Раніше наставник збірної України Андрій Шевченко розповів, чому не буде зараз тренувати "Мілан".

Зараз ви читаєте новину «Як "Інтер" та "Мілан" влаштували дербі-виставу з 5 голами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua