Ексклюзиви
Середа, 29 жовтня 2008 15:21

Як буде виглядати НСК "Олімпійський" після реконструкції (ФОТО)
10

У середу було прийнято рішення щодо проекту будівництва НСК "Олімпійський", повідомляє "Чемпіон" з посиланням на "Економічна правда". Рішення прийняла архітектурно-містобудівна рада Києва.

На раді було прийнято техніко-економічне обгрунтування реконструкції існуючих і будівництва нових споруд Національно-спортивного комплексу (НСК) "Олімпійський".

Проект розробила проектна організація німецької компанії GMP . За словами головного архітектора міста Василя Присяжнюка проект коштував 21,85 млн євро, а сама реконструкція стадіону на даний момент оцінюється у 303 млн доларів

.

За словами головного архітектора проекту Хеппа Хоффмана, загальна кількість місць на новому стадіоні складе близько 72 тисяч. При цьому чиста кількість місця, з яких глядачі матимуть найкращий вид на спортивну арену без будь-яких перешкод, складе всього 52 тисячі.

"Хоча, якщо ми посунемо рекламні банери на 2 метри вперед, то чиста місткість стадіону складе 62 тисячі глядачів.", - додав німець.


При цьому на першому рівні розташується VIP-зона і бізнес-ложа. У цоколі стадіону буде комерційна зона, а також приміщення для преси. За словами директора стадіону у просторі скляного павільйону під трибунами другого ярусу можливо будуть проводитися комерційні виставки, також розробляється проект кінотеатру, з яким поки що не згодні німецькі архітектори.


У підземному рівні запроектована парковка на 400 машиномісць тільки для VIP-гостей. За словами Василя Присяжнюка паркувальні місця для глядачів, згідно вимогам УЄФА, повинно побудувати місто на відстані не далі за півтора кілометри від стадіону і обсягом близько 12 тисяч машиномісць, але предствавники київської влади сьогодні заявляють що таку кількість паркувальної площі до 2012 року забезпечено не буде.


Крім того, за словами Хеппа Хоффманна, основні шляхи евакуації глядачів будуть направлені в Лабораторний провулок, вул. Димитрова, Лесі Українки та Велику Васильківську.

За словами Василя Присяжнюка, після схвалення техніко-економічного обгрунтування реконструкції на Містобудівній раді, данні документи розглянуть в Кабінеті міністрів, після чого буде затверджена кошторисна вартість і одночасно почнеться розробка стадії "Проект" і будівельні роботи одночасно. За його словами, це обумовлено стислими термінами, відведеними на реконструкцію стадіону.


НСК "Олімпійський" був збудований наприкінці 30-х років і відкритий 1946 року. У 1980 році на його арені проводилися матчі групового етапу з футболу московської Олімпіади-80. Запланована реконструкція пов"язана з проведенням фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Фото: Дмитро Ларін

Зараз ви читаєте новину «Як буде виглядати НСК "Олімпійський" після реконструкції (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода