пʼятниця, 22 червня 2018 17:19

Як Бразилія вимучила перемогу над Коста-Рікою - відео

Неймар поставив крапку у матчі. Фото: Daily Star

У матчі другого туру Кубка світу-2018 збірна Бразилії здобула перемогу над Коста-Рікою - 2:0.

Фаворити бразильці включили оберти лише після перерви, коли моменти мали Неймар, Коутіньйо і Габріел Жезус, який влучив у поперечину, однак поцілити у ворота Кейлора Наваса ніяк не могли.

Арбітр Бйорне Куйперс навіть призначив 11-метровий у ворота костариканців після єдиноборства Гонсалеса з Неймаром, однак після перегляду відеоповтору суддя відмінив своє рішення.

А вже у компенсований до основного час збірна Бразилія все-таки зуміла вирвати перемогу: спочатку Коутіньйо пробив голкіпера з меж штрафного після скидки Фірміно і відскоку від ноги Жезуса, а потім Неймар після пасу Дугласа Кости встановив остаточний рахунок.

У матчі взяли участь одразу 3 екс-гравці "Шахтаря": Вілліан почав гру з перших хвилин, після перерви його замінив Дуглас Коста, згодом на поле вийшов Фернандіньо.

Після двох турів в активі Бразилії чотири очки, Коста-Ріка не набрала жодного.

Бразилія - Коста-Ріка 2:0

Голи: Коутіньйо, 90+1, Неймар, 90+7

Бразилія: Аліссон, Фагнер, Тіаго Сілва, Міранда, Марсело, Пауліньо (Фірміно, 68), Каземіро, Коутіньйо, Вілліан (Дуглас Коста, 46), Габріел Жезус (Фернандіньо, 90), Неймар.

Коста-Ріка: Навас, Акоста, Гонсалес, Дуарте, Гамбоа (Кальво, 75), Борхес, Гусман (Техеда, 83), Ов'єдо, Венегас, Руїс, Уренья (Боланьос, 54).

Попередження: Неймар, 81, Коутіньйо, 81 - Акоста, 84

В іншому матчі групи Е Сербія зіграє зі Швейцарією. Початок - о 21:00.

Зараз ви читаєте новину «Як Бразилія вимучила перемогу над Коста-Рікою - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua