Субота, 05 липня 2008 11:51

Ягр отримає в Омську близько $35 мільйонів за три роки

Як повідомляє "Спорт-Експрес" з посиланням на шведську газету Aftonbladet, сума контракту нападаючого Яроміра Ягра з "Авангадом", підписаного в п"ятницю, складає 33,5 мільйона доларів за три роки з урахуванням бонусів.

"Авангард" розмір контракту Ягра не анонсував, повідомивши, що він підписаний за схемою "2+1". А генеральний менеджер омського клубу Анатолій Бардін раніше рішуче спростував інформацію іншого видання, американського TheNewYorkPost, про 35-мільйонну пропозицію Ягру на три роки.

За інформацією канадського TSN, зарплата Ягра в "Авангарді" складає 7 мільйонів "чистими" за сезон, тобто 21 мільйон за три сезони.

Європейський агент Ягра Ярослав Зідек заявив в інтерв"ю "Спорт-Експрес", що контракт Ягра з "Авангардом" не "страхувальний" і, що Ягр може провести тепер в КХЛ навіть не два роки, а три: "Продовження договору можливе за обопільною згодою сторін".

Зараз ви читаєте новину «Ягр отримає в Омську близько $35 мільйонів за три роки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода