середа, 09 липня 2008 19:33

5-й етап "Тур де Франс" виграв представник "Коламбії"

Британець Марк Кавендіш з команди "Тім Коламбія" став переможцем п"ятого етапу велогонки "Тур де Франс".

Друге місце зайняв іспанець Оскар Фрейре з "Рабобанк". Замикає трійку лідерів німецький велогонщик "Мільрам" Ерік Цабель.

В середу гонщики подолали 232 кілометри між містами Шоле і Шатору. Результат Кавендіша - 5 годин 27 хвилин 52 секунди.

У генеральній класифікації лідерство як і раніше утримує німець Штефан Шумахер ("Герольштайнер").

Шостий етап "Тур де Франс" пройде в четвер і з"єднає міста Егюранд і Сюпер-Бесс. Гонщикам треба проїхати 195,5 км.

Українець Ярослав Попович, який виступає за "Сайленс-Лотто", знаходиться в загальному заліку на 48 місці.

Зараз ви читаєте новину «5-й етап "Тур де Франс" виграв представник "Коламбії"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua