середа, 23 лютого 2011 09:52

Московський ЦСКА став першим учасником 1/8 Ліги Європи

Московський ЦСКА став першим учасником 1/8 фіналу Ліги Європи. 22 лютого в Москві в матчі-відповіді 1/16 фіналу армійці зіграли внічию з грецьким ПАОКом (1:1) і за сумою двох зустрічей здобули перемогу з рахунком 2:1.

У відповідному матчі рахунок на 67-й хвилині відкрив ПАОК. Воротар ЦСКА Сергій Чепчугов, вибиваючи м'яч зі штрафної площі, потрапив у Дімітріса Салпінгідіса, від якого м'яч відскочив у ворота. Трьома хвилинами раніше Чепчугов замінив травмованого Ігоря Акінфєєва.

ЦСКА забив у відповідь гол на 80-й хвилині. Французький суддя Лоран Дюамель призначив пенальті у ворота ПАОКа за фол воротаря Даріо Крешіча проти Зоран Тошича. Вагнер Лав не зумів реалізувати 11-метровий: він потрапив у Крешіча, від якого м'яч відскочив у штангу. Першим на добивання встиг Сергій Ігнашевич, що послав м'яч у порожні ворота з близької відстані. До кінця зустрічі рахунок не змінився.

Суперник ЦСКА по 1/8 фіналу визначиться 23 лютого по підсумками матчу "Порту" - "Севілья". У першій грі португальці здобули виїзну перемогу з рахунком 2:1