Ексклюзиви
Пʼятниця, 20 червня 2014 13:54

Запорізький університет закриває кафедру української мови, працівників звільняють

В Запорізькому національному університеті вирішили ліквідувати кафедру української мови. 

Працівникам розіслали попередження, що з 31 серпня вони звільнені. Таким повідомленням поділилася доцент кафедри Світлана Сабліна - пише Gazeta.ua.

Ось такий "лист щастя" отримала сьогодні. Шок. Лють. І 23 роки роботи коту під хвіст...." - написала вона в соцмережі.

 

В повідомленнях написано: "Адміністрація ЗНУ попереджає, що згідно наказу № 269 від 28.052014 р. кафедру української мови буде ліквідовано, Вашу посаду буде скорочено 31.08.2014 р. і Вас буде звільнено за п. 1 ст. 40 КЗпП України, у зв'язку зі скороченням штату працівників. Ректор М.О.Фролов"

У відповідь на розпитування людей Сабліна пояснила, що українську мову не викидають з університету, а планують включити її в кафедру слов'янського мовознавства:

"Є реорганізація, а є ліквідація. Формулювання нас усіх вбиває. Прийшло усім. Усіх звільняють, тоді написали заяву до укладання контракту. Пояснюють, що буде реорганізація, і кафедра буде називатися зовсім смішно "української мови і словянського мовознавства". Виходить, українська вже не слов'янська".

Зараз ви читаєте новину «Запорізький університет закриває кафедру української мови, працівників звільняють». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

12

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі