Вівторок, 31 березня 2020 09:42

Microsoft: читаєш і займаєшся спортом - заробляєш криптовалюту

Microsoft: читаєш і займаєшся спортом - заробляєш криптовалюту
Microsoft пропонує заробляти, читаючи рекламу і займаючись спортом. Фото: Microsoft

Microsoft пропонує заробляти, читаючи рекламу і займаючись спортом. Система може видобувати криптовалюти, використовуючи дані, зібрані від людей, коли ті активно рухаються чи читають рекламу.

У заяві на патент, поданій до Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ), американський комп'ютерний гігант заявив, що датчики можуть виявляти діяльність, пов'язану з конкретними завданнями, як-от перегляд реклами, та перетворювати їх у дані, прочитані на комп'ютері, для вирішення обчислювальних проблем. Криптовалюта майнитиметься за фізичної активності людини або за концентрації під час читання реклами в інтернеті, - повідомляє портал CoinDesk.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Телефон на відстані запускатиме двигун авто

За виконання цих завдань - вправ або концентрації при читанні реклами - користувачів винагороджуватимуть криптовалютою. Як цю ідею буде технічно реалізовано, Microsoft поки що не пояснює. Назви проєкту компанія теж іще не дала.

Користувачі iPhone використовуватимуть свої смартфони як ключі до авто. CarKey призначено для відмикання та замикання дверей автомобіля й дистанційного управління двигуном.

Зараз ви читаєте новину «Microsoft: читаєш і займаєшся спортом - заробляєш криптовалюту». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 32
Голосування 31 травня, 17:00, "Шахтар" - "Динамо". Як закінчиться матч?
  • 1) перемогою "Шахтаря"
  • 2) нічиєю
  • 3) перемогою "Динамо"
Переглянути
Погода