Субота, 30 серпня 2008 15:03

Запах чоловічого поту підвищує настрій жінки

Запах чоловічого поту підвищує настрій жінки
Навіть ледве відчутний запах речовини, що міститься в чоловічому поті, достатній для того, щоб у жінки підвищився рівень гормону кортизолу, що відповідає за стрес і сексуальне збудження і впливає на овуляцію .

Професор Ноам Собель з Каліфорнійського університету стверджує, що людські істоти, подібно до щурів та метеликів, здатні виділяти запах, що безпосередньо впливає на фізіологічні процеси в організмі особин протилежної статі.

У чоловічому поті був виявлений гормон андростадіендіон, що збудливо впливає на мозок жінки, викликаючи сексуальне збудження.

До цього, поки в чоловічому поті не був виявлений цей гормон, наукових даних, підтверджуючих рекламні заяви виробників парфюмерії про те, що люди, як тварини і комахи, реагують на сексуальні гормони феромони, у науковців не було.

Виявляється, що знахідка учених впливає навіть на жіночий настрій, причому в кращу сторону, а також впливає на вироблення гормонів, що відповідають за процеси овуляції в жіночому організмі.

Ще було виявлено, що у випадку, коли піт однієї жінки якимось чином потрапляє на верхню губу іншої жінки, то у неї з"являються коливання менструального циклу, співпадаючі з циклом першої жінки, повідомляє 24UA.

Зараз ви читаєте новину «Запах чоловічого поту підвищує настрій жінки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода