Ексклюзиви
Понеділок, 01 вересня 2008 09:47

Успішність школяра залежить від освіти матері

Успішність школяра залежить від освіти матері

Британські дослідники з"ясували, які фактори сприяють успіхам школярів, зокрема у математиці.

Результати тривалого дослідження британських науковців довели, що значною мірою успішність дитини, особливо з математики, залежать від рівня освіти його матері й умов навчання вдома.

Дослідження проводила група вчених під керівництвом професора Едварда Мелхьюіша з університету Біркбек у Лондоні. Академіки спостерігали за успіхами англійських дітей від чотирьох до десяти років, зважаючи на такі фактори, як стать, дохід і професія батьків.

Крім того, дослідники оцінювали створені для дітей умови навчання вдома. Вони опитували батьків, як часто вони займаються зі своїми дітьми - чи читають вони з ними книги, завчають вірші й чи грають у розвиваючі ігри.

Результати засвідчили важливість таких факторів, як умови навчання вдома, ефективність дошкільної освіти й навчання в молодших класах. При цьому, за словами Мелхьюіша, "успішність матері дитини відіграє найголовнішу роль", повідомляє РИА Новости

Зараз ви читаєте новину «Успішність школяра залежить від освіти матері». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода