Понеділок, 24 березня 2008 12:29

Учені з"ясували, в яких випадках гроші приносять щастя

Група американських і канадських дослідників опублікувала результати своєї роботи, які свідчать про те, що гроші можуть принести щастя людині лише в тому випадку, якщо він витрачає їх на інших.

Під час опитуваня, в якому взяли участь більше 630 американців, респонденти відповідали на питання про те, наскільки вони щасливими, які їх щомісячні доходи і витрати, скільки вони витрачають на подарунки для себе і для інших людей.

Виявилось, що щасливішими відчували себе ті люди, які кожного тижня витрачали на інших хоч би по 5 доларів.

"Незалежно від достатку опитуваних, ті з них, хто витрачав гроші на інших людей, були значно щасливіші за тих, хто витрачав гроші тільки на себе", - підвела підсумок психолог Елізабет Данн.

Дослідники пояснюють таку ситуацію тим, що, не дивлячись на те, що американське суспільство в цілому багатіє, громадяни країни значно щасливішими себе не відчувають.

Не так давно британські учені з університету Едінбургу дійшли висновку, що щастя людини частково визначається рисами вдачі, проте більшою мірою залежить від генів.

За матеріалами Взгляд, ІТАР-ТАРС

Зараз ви читаєте новину «Учені з"ясували, в яких випадках гроші приносять щастя». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода