Четвер, 24 липня 2008 09:20

У Google з"явилася своя "Вікіпедія"

Google оголосив про початок роботи своєї онлайнової енциклопедії Knol. Бета-тестування даного сервісу почалося в кінці минулого року. Про це повідомляється на офіційному блозі Google.

Головна відмінність Knol від Wikipedia полягає в тому, що кожен її матеріал підписаний конкретним автором, або групою авторів. Представники Google допускають можливість присутності в базі декількох статей на одну тематику, якщо погляди їх авторів розходяться.

Читачі Knol можуть відправляти авторам матеріалів свої відгуки, а також пропозиції по зміні або доповненню тексту. Автор статті вже вирішить, чи міняти йому свій текст на основі отриманих пропозицій. Також читачі можуть коментувати матеріали Knol і оцінювати їх.

Крім того, Google пропонує авторам текстів Knol заробити за допомогою розміщення реклами в своїх статтях.

Також повідомляється, що Google підписав партнерську угоду з журналом NewYorker. Відповідно до неї, автори статей для Knol отримали право розмістити в своєму тексті одну карикатуру з архіву журналу.

Google обіцяє не редагувати матеріали. Проте, як пошукач реагуватиме на помилкові публікації, а також статті із спірними і провокаційними твердженнями, не повідомляється.

Зараз ви читаєте новину «У Google з"явилася своя "Вікіпедія"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода