Вівторок, 01 липня 2008 14:42

Світлотерапія виліковує серйозні психічні розлади

Світлотерапія виліковує серйозні психічні розлади
Терапія яскравим світлом допомагає не тільки справитися з сезонною депресією, але і лікувати серйозні психічні розлади. До таких висновків прийшла група американських учених з університету міста Піттсбург в результаті проведеного дослідження.

Під час дослідження медики давали пацієнтам спеціальні світильники, які протягом двох тижнів вмикалися на 15, 30 або 45 хвилин щоденно. Експеримент проводився в палатах дев"яти пацієнток. Світильники в палатах чотирьох жінок включалися вранці, а у інших - опівдні.

В результаті експерименту лікарі прийшли до висновку, що найбільш сприятливою терапія яскравим світлом є в денні години, і тривалість таких процедур для досягнення якнайкращого результату повинна складати приблизно 15 хвилин на день.

Також, в ході дослідження медики встановили, що світлова терапія може допомогти не тільки в боротьбі із зимовою депресією, але і ефективна при лікуванні серйозніших психічних розладів. Наприклад, група учених довела, що біполярний афектний розлад, який раніше називали маніакально-депресивним психозом, також можна лікувати за допомогою яскравого світла, повідомляє Neboley.com.ua.

Зараз ви читаєте новину «Світлотерапія виліковує серйозні психічні розлади». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода