Понеділок, 21 жовтня 2013 16:57

Сучасні лісові еко-будинки - дивовижний архітектурний проект датського студента
6

"Первісне житло" - це архітектурний проект розробки студента і дизайнера по інтер'єрах Конрада Войчик, який прагне створити будинки в лісі, не порушуючи природну красу природи.

Натхненням для Конрада послужила " функціональність і будова звичайного дерева".

"У мене виникла ідея створити повністю автономне спорудження після того, як я вивчив основні особливості дерев", - каже архітектор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Високі стелі і оздоблення з деревини - затишний портативний будинок від італійських дизайнерів

Спочатку метою було побудувати будинок без шкоди для навколишнього середовища. І без того нелегке завдання стала ще складніше після того, як було прийнято рішення не використовувати залізобетон або інший звичайний вид матеріалу в якості основного. Єдиним можливим рішенням було використовувати дерев'яну конструкцію , яка могла б протистояти силі вітру і земного тяжіння. Кінцева мета цього проекту - це створення групи подібних будинків у природному середовищі щоб уникнути масової вирубки лісів та нанесення якомога меншої шкоди навколишньому середовищу.

Зараз ви читаєте новину «Сучасні лісові еко-будинки - дивовижний архітектурний проект датського студента». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 594
Голосування Куди плануєте поїхати після всіх карантинів?
  • До моря. У теплі краї
  • У туристичні міста Європи
  • Подорожуватиму Україною
  • Провідаю батьків / родичів
  • Працюватиму. На поїздки немає грошей
  • Мені карантин не заважав подорожувати
Переглянути