Ексклюзиви
Вівторок, 02 вересня 2008 12:11

Сьогодні Google запускає власний браузер

Сьогодні, 2 вересня, компанія Google запускає свій власний браузер Chrome (Хром), який буде конкурувати з такими, як Internet Explorer, Firefox, Opera і Safari.

За словами компанії-розробника, браузер Google Chrome буде швидким і призначеним в першу чергу для роботи з новим поколінням інтернет-додатків, які широко використовують графіку, аудіо, відео.

Наразі доступна лише бета-версія, яка стартує в 100 країнах світу.

"Ми зрозуміли, що потрібно по-новому придумати браузер", - пише Сундар Пічаї, віце-президент компанії Google з розвитку програмних продуктів.

Необхідно зазначити, що, створюючи свій браузер, компанія використовувала нові віяння Інтернету, пов"язані з ширшим використанням інтернет–додатків.

На початку браузер працюватиме тільки в операційній системі Windows, проте в майбутньому Google має намір випустити Chrome для Mac OS та операційних систем на базі ядра Linux.

На даний момент компанія Google пропонує користувачам низку програм, які можна вважати певною мірою революційними. Серед них: Documents, Picasa, Maps.

Стосовно ринку браузерів, сьогодні на ньому переважає Internet Explorer – компанії Microsoft, котрому надають перевагу близько 80%, повідомляє Лента.Ру

Зараз ви читаєте новину «Сьогодні Google запускає власний браузер». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода