Ексклюзиви
Четвер, 03 квітня 2008 09:00

Що захистить від алергії

Учені стверджують, що присутність тварини в будинку, де є маленька дитина, робить благотворний вплив на його здоров`я. Виявляється, присутність кішки або собаки не тільки не провокує алергію, але і захищає від неї в майбутньому.Принцип простий. Якщо дитина вирощується в "тепличних" умовах, де у нього немає шансу зустрітися з алергеном, його імунна система виявиться неготовою до зустрічі з алергенами в майбутньому. Проте йдеться про ті випадки, коли тварина знаходиться в будинку з перших днів життя дитини. Якщо воно з`явитися пізніше, ризик виникнення алергічних реакцій зростає.

Лікарі пропагували здоровий спосіб життя і чистоту в будинку, а виявилось, що це не завжди йде на користь. Висловлювалися навіть думки про створення спеціальної "брудної вакцини", яка замінить дитині живе спілкування з калюжами, гряззю і пилом у дворі. До речі, аналогічна думка існує і з приводу опірності інфекціям.Звичайно, ніхто не закликає розводити в будинку бруду і місяцями не проводити прибирання. Це також безглуздо, як заражати дитину глистами, хоча доведено, що паразитичні черв`яки зменшують чутливість до алергенів, повідомляє УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Що захистить від алергії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода