Ексклюзиви
Субота, 05 квітня 2008 14:29

Що потрібно робити жінці, щоб народити хлопчика

Помічено, що в останнє десятиліття дівчинки народжуються частіше. Данські та японські сексологи припускають, що причиною цьому є табакокуріння. Виявляється, куріння після інтимної близькості різко знижує можливість майбутніх батьків зачати сина.

Були опитані батьки майже 12 тисяч новонароджених. Їх розділили на три групи. До першої увійшли мами, що зовсім не палять, і папи. У другу - що палять до 20 сигарет в день. І в третю - ті, хто викурює більше 20 сигарет щоденно. Особлива увага була приділена звичці покурити до або після статевого акту.

Проаналізувавши відповіді, учені прийшли до висновку, що куріння діє на клітини сперми. На їхню думку, клітини, що несуть Y-хромосоми, що відповідають за народження хлопчиків, чутливіші до змін в організмі, викликані курінням. А клітини сперми з Х-хромосомами не володіють такою високою чутливістю. Таким чином, виходить, що чоловіки, які хочуть мати спадкоємців чоловічої статі, повинні понизити дозу нікотину до і після статевого акту або взагалі не палити.

До того ж фахівці довели, що матері, які палили під час вагітності, народжували хлопчиків на третину рідше, ніж жінки, які не палять. Якщо враховувати показники здоров"я і вік матерів, то з"ясовується, що у разі, коли палить ще й батько, шанс народити хлопчика знижувався майже наполовину. Крім того, на стать майбутньої дитини може впливати і пасивне куріння, повідомляє Обзор.

Зараз ви читаєте новину «Що потрібно робити жінці, щоб народити хлопчика». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода