Четвер, 24 липня 2008 09:40

Сексологи розкрили секрет любовних трикутників

Сексологи розкрили секрет любовних трикутників

Сексологи знайшли наукове пояснення численним літературним сюжетам, побудованим на любовних трикутниках. Експерти стверджують, що людина здатна мати декілька об"єктів кохання одночасно.

У людини є три центри любовних переживань, які відповідають за пристрасть, романтичні переживання і прихильність, пише доктор Хелен Фішер в своїй книзі Чому ми любимо.

Ці центри зовсім не обов"язково активізуються синхронно при спілкуванні з одним і тим же об"єктом. Іншими словами, людина може відчувати прихильність до одного партнера в спілкуванні, а пристрасть або романтичні переживання - до іншого. Таким чином, особливості людської психіки штовхають багатьох із нас до різноманіття в любовних стосунках, вважають психологи.

Медики встановили, що любовні переживання спонукають організм виробляти велику кількість гормону допамін, який є нейромедіатором. Ця речовина здатна мобілізувати внутрішні ресурси людини на досягненні однієї мети. Саме тому закохані такі захоплені одне одним і нічого не помічають навколо, повідомляє Корреспондент.net

Зараз ви читаєте новину «Сексологи розкрили секрет любовних трикутників». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода