Ексклюзиви
Четвер, 24 квітня 2008 12:42

Розумові здібності чоловіків слабшають раніше, ніж у жінок

Розумові здібності чоловіків слабшають раніше, ніж у жінок
Ученим вдалося частково розвінчати міф про те, що чоловіки розумніші за жінок. Згідно з дослідженням Американської академії неврології, розумові здібності чоловіків слабшають раніше, ніж у жінок, що пов"язано з меншою тривалістю життя сильної половини людства. Також у чоловіків раніше з"являються вікові проблеми з пам"яттю.

Учені змогли проаналізувати і порівняти розумові здібності у чоловіків і жінок літнього віку. 2050 учасників дослідження, від 70 до 89 років, відповідали на питання і вирішували пізнавальні тести з чотирьох різноманітних областей. Учені оцінювали вміння літніх людей розуміти, запам"ятовувати інформацію, міркувати і вирішувати проблеми.

В результаті дослідження легкий розлад інтелекту був виявлений у 15% учасників експерименту. Причому гірші результати продемонструвала чоловіча частина випробовуваних. Вірогідність погіршення розумових здібностей у них виявилася в півтора рази вищою, ніж у жінок.

На результати дослідження не вплинули такі критерії, як освіта і сімейний стан.

Примітно, що попередній експеримент довів - жінок, що страждають старечим недоумством, в світі більше або, принаймні, приблизно стільки ж, скільки і чоловіків. До речі, як говорять учені, між старечим недоумством і невеликим розладом інтелекту не можна зтавити знак рівності, повідомляє РІА "Новини".

Зараз ви читаєте новину «Розумові здібності чоловіків слабшають раніше, ніж у жінок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5213
Голосування Чому президент Зеленський погодився на "формулу Штайнмаєра"?
  • Хоче швидких перемог для себе і не розуміє наслідків для країни
  • Робить це через тиск європейських партнерів
  • Піддався Росії
  • Це зрада і немає, чого обговорювати
  • Ще не все пропало, ситуацію можна виправити
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода