Ексклюзиви
Пʼятниця, 18 вересня 2009 14:49

Помідори поливатимуть уриною для покращення врожаю

Помідори поливатимуть уриною для покращення врожаю

Змішана із попелом дерев людська урина найкраще за всі відомі добрива покращує мінеральний склад ґрунту городу.

Поливання уриною посадок помідорів дає в чотири рази більше овочів.

Городники, які хочуть підвищити врожайність помідорів можуть не знати, що існує незвичний і доступний спосіб. Вони можуть використовувати власну урину, радять дослідники.

Команда фінських вчених встановила цю гідну подиву залежність врожаю, який збільшився у чотири рази. Так само, як помідори, удобрювання уриною корисне для грядок огірків, кукурудзи, капусти і т.д.

Раніше спеціалісти перевіряли дію цієї речовини, однак змішувати урину із попелом дерев догадалися тільки тепер. Завдяки суміші виростає основний врожай, який не йде в порівняння із рослинами на неудобрених грядках. Вона може замінити синтетичні добрива.

Винахід показує нове дешеве джерело цінних добрив, підкреслює автор звіту дослідження, яке опубліковано у журналі "Сільське господарства і харчова хімія".

Таким чином, стало відомо, що змішана з попелом урина, яка містить багато нітрогену, покращує кислотність ґрунту і живить його мінералами.

Газета.ua  за матеріалом The DailyMailЗараз ви читаєте новину «Помідори поливатимуть уриною для покращення врожаю». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1161
Голосування Справа Медведчука - це:
  • Спроба Зеленського наростити рейтинг. Медведчука не посадять
  • Початок боротьби з олігархами
  • Піар з одночасним ударом по Порошенку
  • Перерозподіл ринку і потоків
  • Вплив американців
  • Мені байдуже
Переглянути