Ексклюзиви
Пʼятниця, 14 березня 2008 14:09

Польський священик довів існування Бога

72-річний професор Майкл Геллер, фахівець з математики й метафізики, отримав учора в Нью-Йорку Темплтонську премію за те, що зумів довести існування Бога математичним методом.

Утім, теорії Геллера не стільки доводять існування Бога, скільки піддають сумніву матеріальний світ навколо нас. Він намагався вивести формулу, яка може пояснити все, навіть випадок, шляхом математичних розрахунків.

Майкл Геллер, професор факультету філософії Папської академії Майкл Геллер (catholicnewsagency.com)теології, прокоментував своє відкриття таким чином: "Якщо нас цікавить першоджерело Всесвіту, нас має цікавити першоджерело математичних законів. Відтак ми повертаємося до грандіозного Божого задуму Всесвіту, до питання про кінцеву причинність".

"Наука – це спільне зусилля людського розуму прочитати Божий задум", - вважає вчений.

Професор Геллер співпрацював з Папою Йоганном Павлом ІІ, коли той був архієпископом Кракова.

Отриману премію професор Геллер збирається віддати на створення нового центра досліджень у галузі науки й теології в Кракові, повідомляє КорреспонденТ.

Зараз ви читаєте новину «Польський священик довів існування Бога ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода