Ексклюзиви
Четвер, 26 липня 2007 18:08

Life:) пропонує залишити голосову анкету

Абоненти всіх мобільних операторів України можуть зателефонувати на номер 8 093 222 22 22 і за підказками автовідповідача створити власну голосову анкету. Така послуга називається "Формула знайомства".

— Анкета буде доступною для будь-яких абонентів, — пояснила 24-річна Надія Лубніна з компанії life:). — Можна буде обрати людину й поспілкуватися з нею. Або обмінятися фотографіями. Але номери залишаться конфіденційними.

Прослухати анкети можна за тим же номером. Треба обрати стать, вік і місто. Для абонентів life:) дзвінки коштують 1 грн/хв. без плати за з"єднання. Для інших — 1 грн із платою за з"єднання.

— Ця послуга приносить бонуси, — веде далі Надія Лубніна. — Абонентки "Леді life:)" за кожну хвилину з номера "Формули знайомства" отримають 0,5 леді-балів. А щоразу, коли хтось замовить її фотографію, вона отримає по 1 леді-балу. Абоненти "Леді life:)" безкоштовно заповнюють анкету і прослуховують нові повідомлення. А відправка по ММС своїх фото коштуватиме копійку.

Накопиченими леді-балами можна розраховуватися за товари в деяких магазинах, зокрема в мережі крамниць "Космо".

Зараз ви читаєте новину «Life:) пропонує залишити голосову анкету». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода