Ексклюзиви
Четвер, 09 жовтня 2008 08:53

Чому необхідно пити червоне вино

Чому необхідно пити червоне вино
Помірне вживання червоного вина здатне понизити ризик розвитку раку легенів у чоловіків, особливо у курців. Такі дані отримані завдяки дослідженню, проведеному ученими з Каліфорнії.

Результати були отримані на основі порівняння клінічних даних та опитувань 84 170 чоловіків у віці від 45 до 69 років в період з 2003 до 2006 року. Всього серед опитаних за цей період було виявлено 270 випадків раку легенів.

Дослідники виміряли вплив пива, червоного та білого вина й міцного спиртного на ризик розвитку раку легенів. Дослідження показало наявність двопроцентного зниження ризику розвитку раку на кожну випиту склянку червоного вина в місяць. Найбільш значне зниження ризику (60%) було виявлене у курців, які випивали 1-2 склянки червоного вина в день.

Проте, учені нагадують, що кращим способом понизити ризик раку як і раніше вважається відмова від куріння, оскільки навіть у тих курців, які випивали по дві склянки червоного вина в день, цей ризик значно вищий, аніж у некурящих.

Ніякого впливу на рак легенів від вживання білого вина, пива та інших спиртних напоїв виявлено не було. "Червоне вино, - говорять дослідники, - відрізняється високим вмістом антиоксиданту ресвератролу, отриманого з шкірки винограду. Його істотні корисні властивості були неодноразово показані у випробуваннях на тваринах", повідомляє Подробности.

Зараз ви читаєте новину «Чому необхідно пити червоне вино». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода