Ексклюзиви
Четвер, 21 листопада 2013 03:01

Чеське місто незабаром почне легальний продаж марихуани

Чеське місто незабаром почне легальний продаж марихуани
Фото: newsradio.com.ua

Кілька місяців власники чеських аптек чекали, коли ж в країну стануть привозити дозволену для продажу в лікувальних цілях марихуану. І ось місто Злін першим у Чехії почне легальний продаж марихуани, повідомляє Радіо Праги.

Вся справа в тому, що чеські фермери тільки отримують необхідні документи для вирощування конопель, і вітчизняної марихуани на ринку поки немає. Перший урожай дозріє тільки наступного року.

Тому найближчі поставки марихуани до Чеської Республіки очікувалися з Голландії. Однак для того, щоб продавати цю марихуану, постачальники повинні були отримати дозвіл Чеського державного управління з контролю за лікарськими препаратами.

Тепер ці папери отримані, і в найближчі дні в місто Злін прибудуть три кілограми марихуани. Саме одна зі Злінських аптек першої в республіці зробила замовлення на цю кількість марихуани.

Проте відповідно до закону, лікарі не можуть виписувати хворим рецепти більш ніж на 30 грамів трави на місяць.

Багато вчених і лікарі критикують цей пункт закону, посилаючись і на зарубіжний досвід, вважаючи, що 30 грамів на людину це дуже мало.

Зараз ви читаєте новину «Чеське місто незабаром почне легальний продаж марихуани». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі