Ексклюзиви
Субота, 10 травня 2008 13:25

Які продукти виводять токсини з організму

Раніше за шкідливі професії видавали молоко. Але цей продукт навряд чи може нейтралізувати всі отрути і токсини, які потрапляють в організм людей, які зайняті на шкідливих виробництвах. На багатьох виробництвах представники багатьох професій так чи інакше контактують з небезпечними речовинами. Це стосується і хіміків, і склодувів, і малярів, і анестезіологів, і фармацевтів, і навіть працівників сільського господарства. У цей список можна включити і водіїв і постових ДАІ. Річ у тому, що загазоване повітря, яким вони дихають, містить в собі важкі метали і токсичні летючі з"єднання, згубні для здоров"я.

Знешкоджувати отрути, що потрапили в організм, можна за допомогою спеціальної дієти.

Здатністю дезактивувати шкідливі речовини і виводити їх з організму володіє морська капуста. Її листя на 5% складається з солей альгінової кислоти, які отримали назву "Природних утилізаторів шкідливих речовин". Альгінати зв"язують деякі хімічно активні з"єднання, а також солі важких металів. Ті переходять в інертний стан і вже не можуть нанести здоров"ю ніякої шкоди.

Нейтралізувати шкідливі речовини допомагає клітковина, яка міститься в більшості овочів і фруктів. В цьому відношенні справді унікальними властивостями володіє буряк - в ньому містяться декілька флавоноїдів, які зв"язуються з важкими металами. Інертні з"єднання, що утворюються в результаті цієї реакції, швидко виводяться з організму. До всього іншого, буряк володіє антибактеріальною активністю. Вона знезаражує деякі токсини, які виробляються небезпечними мікробами.

І нарешті картопля, зварена зі шкіркою. Крохмаль, що міститься в ній, не перетравлюється в кишечнику. Він як би нагадує мережу. У неї-то і потрапляють молекули різних шкідливих з"єднань - починаючи від нітратів і закінчуючи канцерогенами, що мають в своїй основі циклічну вуглецеву структуру.

Отже варена картопля - це корисний продукт, повідомляє Ukrindustrial.

Зараз ви читаєте новину «Які продукти виводять токсини з організму». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 926
Голосування Андрій Шевченко залишить збірну України після Євро-2020?
  • 1) так, разом з італійськими помічниками перейде до "Мілана"
  • 2) ні, захоче зіграти як тренер на Кубку світу-2022
Переглянути
Погода