Ексклюзиви
Вівторок, 01 липня 2008 14:19

Щасливих людей тягне один до одного

 Щасливих людей тягне один до одного

Дослідження, проведене соціологом Ніколасом Крістакісом (Nіcholas Chrіstakіs) з Гарвардського університету (США) й політологом Джеймсом Фаулером (James Fowler) з Каліфорнійського університету (США), показало, що в соціальних мережах задоволені життям люди схильні збиратися разом. Ті, хто схильний бачити життя в похмурих тонах, також об"єднуються в групи: друзі нещасної людини теж нещасні.

Цей ефект є віртуальним відбиттям взаємин у реальному суспільстві. Користувачі, що розміщують у соціальних мережах типу Facebook фотографії, на яких вони посміхаються, додають у друзі собі подібних. Тут відіграє роль не тільки прямий контакт - те, наскільки щасливим відчуває себе людина, пов"язано й з емоційним станом друзів його друзів.

"Те, наскільки ви задоволені життям, залежить і від людей, що не входять у ваше власне коло спілкування, - пояснює Крістакіс. - Ви одержуєте уявлення про щастя, вивчаючи навколишніх. Вивчаючи групу, можна одержати більше інформації", повідомляє Освiтнiй портал.

Зараз ви читаєте новину « Щасливих людей тягне один до одного». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода