Пʼятниця, 11 липня 2008 07:10

Віктору Козлу бик розірвав статеві органи

Третій тиждень у Ріпкинській райлікарні Чернігівської області лікується 54-річний Віктор Козел із села Велика Весь. Чоловіка поколов племінний бугай.

— Такий бичок у нас один на все село, — розповідає Віктор Васильович. — Я його з маленьких ростив. Його на мою честь назвали — Вітьком.

Віктор Козел 20 років працював трактористом у колгоспі "Ленінський шлях". Уже три роки працює пастухом, тепер випасає худобу "Чернігівської індустріальної молочної компанії".

— Пасемо 140 корів і 50 телят, ще є людське стадо, — зазначає чоловік. — До Вітька всі корови ходять.

Зранку 15 червня до бугая привели корову.

— Вітьок справу закінчив і вискочив через відкриті двері до череди, — каже чоловік. — Пішов із коровами щипати травичку на болото. А опівдні мимо нас гнали на обід людських корів, щоб подоїти. Зазвичай вони пасуть по один бік каналу, а ми — по інший. Ми відігнали своє стадо вбік, Вітька я взяв під контроль. Тільки повернувся, як раптом підлетів у повітря. Відчув страшний біль. Отямився — штани розірвані, все отут у крові, — показує між ногами. — І болить сильно.

Сусід Микола Кулик привіз дружину Віктора та фельдшера. Майже одночасно з ними приїхала "швидка".

— Глянула, а в чоловіка все між ніг порвате, — згадує 49-річна Віра Козел. — Сильно переживав. Навіть чарку налили, щоб свідомість не втратив. Мужики є мужики. Для них же це — основне. Як почують, куди бик ударив, автоматично за свій пах хапаються. Уже півсела в лікарні побувало. Чи не всі чоловіки провідали.

Запитую, чи переймається жінка за майбутнє інтимне життя.

Мужики є мужики. Для них же це — основне

— Та ну, що ви, — відмахується. — Живий і слава Богу. Якби треба було одрізать — одрізали б. Але зараз усе ціле.

Підприємство пообіцяло оплатити лікування пастуха.

— Відкрита рвана рана, — згадує хірург Ріпкинської райлікарні Віталій Ковтун. — Я обробив її, прочистив від гною, грязі. Частково відсікли змертвілу частину, решту зашив, поставив на місце. Думаю, за тиждень випишемо.

Лікарі кажуть, що бик пройшов рогом якраз над стегновою веною й артерією. Якби влучив на півсантиметра глибше, чоловік міг стекти кров"ю.

— Якщо працювало до цих пір, працюватиме й надалі, — запевняє лікар. — Навіть дітей мати може.

Бугая Вітька тримають на фермі в загорожі. Зоотехнік Наталія Огіренко охоче демонструє тварину.

— Тепер на прив"язі тримаємо, — каже Наталія Георгіївна. — У нас штучного запліднення в господарстві нема. Вітьок і нам корів запліднював, і людям. Спокійний завжди був, нікого не зачіпав. Тепер трохи його боїмося. Зараз, коли стадо приходить, так жалісно заводить: "му-у-у".

Директор товариства "Добробут" Олександр Симончук називає бугая Віталиком.

— Тепер на ковбаси, мабуть, піде, — каже чоловік. — Як напишете статтю — керівництво накаже його прибрати.

Зараз ви читаєте новину «Віктору Козлу бик розірвав статеві органи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода